Dlaczego my ?

Jest wiele opcji, co można zrobić ze starym lub nieużywanym samochodem, który tylko zajmuje miejsce w garażu lub na parkingu. Jednak w przypadku, gdy chce się za niego uzyskać jeszcze jakieś pieniądze a nie „dokładać do interesu” i inwestować niepotrzebnie w naprawy, dobrym wyjściem będzie oddanie samochodu do skupu. Na przykład do naszego, gdzie przyjmujemy pojazdy każdego modelu, typu i marki, niezależnie od jego wyglądu, stanu technicznego lub nawet ewentualnych powypadkowych zniszczeń. Skupujemy również auta, które nie posiadają aktualnej dokumentacji dopuszczającej je do ruchu, czyli ubezpieczenia OC lub przeglądu.

Jesteśmy elastyczną firmą dostosowaną do oczekiwań klienta, dlatego nasz auto skup czynny jest przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dojeżdżamy do klienta bezpłatnie, dokonując przy tym wyceny sprzedawanego przez niego samochodu, a w razie korzystnej akceptacji oferty, od razu zabieramy go od klienta, płacąc na miejscu gotówką, nie zaś przelewami jak w wielu innych firmach. Skupujemy samochody od osób z województwa pomorskiego, w szczególności z dużych ośrodków miejskich tego obszaru. Dojedziemy do klientów w Pucku, Gdańsku i Pelplinie, Czerska, Nowego Dworu Gdańskiego i Gdyni. Klient nie ponosi za to żadnych kosztów nawet wtedy, jeśli finalnie do transakcji nie dojdzie.

Dlaczego warto oddać auto do naszego skupu? Dla nas liczy się samo auto, a nie jego stan, pochodzenie czy model. Skupimy wszystkie marki od Fiata i Opla, przez Volvo, Forda, BMW, a na Mercedesie, Citroenie czy Peugeocie kończąc. Gwarantujemy szybkie i bezproblemowe załatwienie wszelkich formalności, pomoc w wypełnieniu dokumentów i sporządzenie umowy kupna-sprzedaży, dzięki czemu nasi klienci raz na zawsze mogą w spokoju pozbyć się nierzadko bardzo kłopotliwego auta.